Promotions image

BUS SCHEDULE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 14.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 14.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 14.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 14.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 14.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 14.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 14.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 14.35 - CITY GATE
  • 17.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 17.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 17.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 17.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 17.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 17.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 17.55 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 18.05 - CITY GATE
  • 20.00 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 20.05 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 20.12 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 20.15 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 20.18 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 20.20 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 20.30 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 20.35 - CITY GATE

ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 10.30 - ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ (ΑΙΓΑΙΟΥ and ΠΟΝΤΟΥ 1)
  • 10.35 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ)
  • 10.42 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΜΠΟΤΣΑΡΗ)
  • 10.45 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (QUEEN OLGA)
  • 10.48 - ΒΑΣ. ΟΛΓΑΣ (ΕΥΖΩΝΟΝ)
  • 10.50 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΧΑΝΘ)
  • 10.55 - ΤΣΙΜΙΣΚΙ (ΛΑΔΑΔΙΚΑ)
  • 11.05 - CITY GATE

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΡΙΤΗ, TΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ):

  • 22.00h, 02.00h και 03.00h

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ):

  • 22.00h, 02.00h και 03.00h

ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 19.00 - ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ (ΠΑΖΑΡΙ)
  • 19.30 - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (ΚΟΤΣΟΒΩΛΟΣ - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ - ΤΣΑΛΙ)
  • 20.00 - ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ (1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΑΦΕ ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ
  • 20.10 - ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ (ΦΑΝΑΡΙ)
  • 20.20 - ΕΥΖΩΝΟΙ

ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ:

  • 19.00 - ΒΕΡΟΙΑ (ΚΑΦΕ ΠΛΑΖΑ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ)
  • 19.05 - ΜΑΚΡΟΧΩΡΙ (ΣΤΑΣΕΙΣ ΚΤΕΛ)
  • 19.20 - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ (HOTEL ΜΑΝΘΟΣ - ΓΗΠΕΔΟ)
  • 19.25 - ΠΛΑΤΥ (ΚΟΜΒΟΣ-ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ)
  • 19.40 - ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ (ΣΤΑΣΗ ΚΤΕΛ [ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΣΤΑΣΗ ΤΑΞΙ] - ΦΑΝΑΡΙ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ)
  • 19.50 - ΚΟΥΦΑΛΙΑ (ΣΤΑΣΗ ΜΕΒΓΑΛ - ΚΕΠ)
  • 20.00 - ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ)
  • 20.05 - ΕΥΡΩΠΟΣ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ [ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΕΛΙΝ])
  • 20.35 - ΕΥΖΩΝΟΙ

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ και AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 01.00 - Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη και Κυριακή
  • 02.00 - Παρασκευή, Σάββατο και μεγαλεσ κληροση

ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και ΣΑΒΒΑΤΟ):

  • 19.00 - AΝΑΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΣΕΡΡΕΣ : ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
  • 19.15 - ΛΕΥΚΩΝΑΣ
  • 20.00 - ΔΡΥΜΟΣ
  • 20.15 - ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ
  • 20.30 - ΚΙΛΚΙΣ: ΣΤΑΔΙΟ
  • 20.32 - ΚΙΛΚΙΣ: ΚΤΕΛ
  • 20.35 - ΚΙΛΚΙΣ: ΗΟΤΕL KRISTONIA
  • 20.45 - ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΥΣΗ
  • 20.50 - ΧΟΡΥΓΙ: ΚΟΜΒΟΣ
  • 21.15 - ΕΥΖΩΝΟΙ

AΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ - ΣΕΡΡΕΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 02.00 - ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ

ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ (ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ και ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

  • 16.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 17.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

  • 10.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 11.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΚΥΡΙΑΚΗ

  • 12.00 - ΛΑΡΙΣΑ - SQUARE ST. VELISARIUS
  • 13.15 - ΚΑΤΕΡΙΝΗ - HOTEL PARK

ΑΠΟ ΕΥΖΩΝΟΥΣ ΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ

  • 01.00 - ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ
  • 21.00 - ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΗΡΟΣΗ


ALAMANIS TRAVEL (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ) ΤΗΛ. 2410253333

OLIMPYS FK (ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΕΡΡΕΣ), +30 6972721303 (ΛΑΚΗΣ) , +30 6995212822 (ΣΤΟΓΙΑΝΚΑ)

HORBY TRAVEL (ΒΕΡΟΙΑ), Kιν. 6976680180, 2331029727 (Χορμόβας)

Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ.: 6980311500

 

Copyright © Casino FLAMINGO Hotel - 2016. All Rights Reserved.

Content of the presentation is exclusively intended for persons over the age 18